Tekutý včelařský oblek
Profi včelařské oblečení
Varroa Controller, léčení
Včelařský areál, kurzy pro včelaře, medobraní

Napište nám na email dolezaluv.med@gmail.com nebo zavolejte na tel.č +420 605 222 286 a my vám rádi připravíme dárkový balíček na míru dle Vašich představ a možností. Ideální bude, když nám napíšete vaši cenovou představu o jednotlivém daru, a uvedete případnou specifikaci, co by dárek měl, nebo neměl obsahovat. Rádi Vám připravíme dárek na míru, rozdávejte radost. 

Věnujte letos dárky, které mají smysl. Doležalův Med vám nabízí dárkové balíčky, které přinášejí krásu, zdraví a radost.
Ukázku dárkový balíčků naleznete zde https://www.youtube.com/watch?v=EUanWQksNZU

Oceňte krásu a zdraví včelích produktů z naší včelí farmy.

Naše dárkové balíčky jsou složené hlavně ze včelích produktů, včetně medu, medoviny, pergy a pylu, a krásných svíček vyrobených ze včelího vosku. Co je však dělá zvláštními? Jsou vytvářeny s láskou a péčí a mohou být přizpůsobeny na míru vašim přáním. To platí jak pro konečné spotřebitele, tak pro firmy, které hledají originální dárky pro své zaměstnance nebo obchodní partnery.

Věnujte letos dárky, které mají smysl. Doležalův Med vám nabízí včelí dárkové balíčky, které přinášejí krásu, zdraví a radost. Navštivte naši stránku a vyberte si ty nejlepší dárky pro své blízké. A nezapomeňte, že dárky z přírody jsou vždy tím nejlepším dárkem. Odkaz na naše produkty https://www.dolezaluvmed.cz/e/darkove-balicky-56/

Svíčky ze včelího vosku: vánoční vůně domova.

Naše balíčky obsahují nejen med, medovinu, pergu a pyl, ale také svíčky vyrobené ze včelího vosku. Tyto svíčky nejenom krásně voní a zdobí váš domov, ale také mají přírodní schopnost ionizovat vzduch, čistit ho a vytvářet tak příjemný a zdravý prostředí. Jsou jako krásné přírodní dekorace na vánoční stromek.

produkty

Dárky ze včelí farmy.

Věnujte letos dárky, které mají smysl. Doležalův Med vám nabízí včelí dárkové balíčky, které přinášejí krásu, zdraví a radost. Naše výrobky z naší včelí farmy jsou tím pravým dárkem pro ty, kteří si cení přírodního zdraví a krásy. Ať už dárek vybíráte pro sebe nebo pro své blízké, naše včelí produkty jsou tím správným darem. Rádi Vám sestavíme dárkový balíček ze včelích produktů na míru.

https://www.dolezaluvmed.cz/e/darkove-balicky-56/

Včelí produkty z naší včelí farmy jsou vzácným pokladem, který stojí za objevování. Připojte se k nám na cestě k přírodě, zdraví a kráse.