FIREMNÍ DÁRKOVÉ BALÍČKY

Hledáte dárek, který by potěšil vaše kolegy, zaměstnance nebo obchodní partnery?

Připravili jsme pro Vás dárkové balíčky na míru Vašich potřeb a přání. Dárkovým balením uděláte radost přátelům, kolegům nebo obchodním partnerům.  Dárkové balíčky Vám umožňují cílenou komunikaci  – zadaní textu, loga na obalu dle Vašich potřeb a přání. Složení dárkových balíčku si můžete nakombinovat z produktů: Med, Medovina, Perníčky, svíčky z pravého včelího vosku.
 

Dárkové balíčky dodáváme po celé republice, doba dodaní dle domluvy, záleží od objednaného typu balíčku a počtu kusů.  Objednávky přijímáme na email adresu: dolezaluv.med@gmail.com nebo telefonicky +420 605 222 286 

Dárkový balíček představuje:

  • Profesionální způsob komunikace směrem k zákazníkům a obchodním partnerům / DÁRKOVÝ BALÍČEK VYPRÁVÍ PŘÍBĚH VAŠÍ FIRMY. 
  • Originální způsob jak poděkovat svým zaměstnancům, obchodním partnerům a zákazníkům a způsob jak se odlišit od konkurence. / DÁRKOVÝ BALÍĆEK KTERÝ VÁS ODLIŠÍ OD KONKURENCE. 
  • Vánoční dárek na míru dle vašich přání a potřeb zákazníků s možností vašeho loga a osobního poděkovaní a přání do nového roku. / DÁRKOVÝ BALÍČEK NA MÍRU DLE VAŠÍCH FINAĆNÍCH MOŽNOSTÍ A PŘEDSTAV.

KVALITNÝ FARMÁRSKY PRODUKT +  RUČNÍ ZPRACOVANÍ  + LOGO A PŘÁNÍ VÁŠÍ FIRMY / ROZDÁVÁME RADOST

Seřazení