Doležalův med
5/5
Košík:17 ks
bez DPH:7 194.26,- Kč
s DPH:8 705.06,- Kč
Včelařský areál, kurzy pro včelaře, medobraní
Profi včelařské oblečení
Varroa Controller, léčení

Novinky v našem sortimentu.

  • Přidáno: 13.06.2020   |   163 čtení / zobrazení

Dobrý den,


rádi bychom Vám představili tři nové kategorie, které si můžete zakoupit u nás na prodejně nebo přes e-shop.:
 

1/ Do našeho sortimentu jsme přidali velice hezké etikety na med a medovinu více naleznete na odkazu  https://www.dolezaluvmed.cz/e/vcelarske-potreby-1/prace-s-medem-25/etikety-na-med-a-medovinu-top-65/

Cena etiket na med 2,40 Kč s DPH


2/ Rozšířili jsme naši nabídku o kategorii  ,,Práce s pylem,,  V dané kategorii naleznete  veškeré potřebné náčiní pro plnohodnotnou práci s pylem a jeho dalším zpracováním. Pyl slouží k rozmnožování rostlin, na to aby se dostal z rostliny na rostlinu, potřebuje rostlina opylovatele. Rostlina produkuje více pylu, než je nezbytně potřeba pro opylení z důvodu lákadla pro opylovatele.  V současné době výnos z medné snůšky kolísá a pyl poskytuje velice zajímavou možnost jak zvýšit rentabilitu včelaření. 

Pyl je pro člověka zdrojem vitamínu a bílkovin,  Pyl a perga podporují  organizmus k rychlé obnově duševní a fyzické síly, zvláště v rekonvalescenci po vyčerpávajících chorobách a po operacích. Oceňují ho také sportovci. Preventivně ho lze užívat jako doplněk stravy v době zvýšené psychické nebo fyzické zátěže, působí příznivě na vývoj dětského organismu, přispívá k regeneraci vlasů a nehtů. Perga je bohatým zdrojem vitaminů a enzymů, antioxidantů, posiluje organismus a imunitu. Má blahodárné účinky na hormonální aktivitu, je využíván také při menopauze, podporuje životní vitalitu a energii, je příznivý pro činnost zažívací soustavy, pomáhá proti únavě, má pozitivní vliv na duševní stav.

Více naleznete na odkazu https://www.dolezaluvmed.cz/e/vcelarske-potreby-1/prace-s-pylem-63/?admin_edit=1

3/ Do kategorie Ochranné včelařské oblečení jsme přidali Profi včelařské kalhoty,  které jsou vyroeny ze speciálně navrženého lehkého polyurytanového materiálu opatřeného polyesterovou síťovinou zevnitř i zvenku což znamená 100% bezpečnost vůči včelímu bodnutí.

Cena 698 Kč s DPH

Více na odkazu https://www.dolezaluvmed.cz/d/profi-vcelarske-kalhoty-1000537/

    Momentálně není k dispozici žádný komentář

    přidat komentář