krátky popis banneru
včelařská prodejna
 Kontakt
Doležalův med
  Polizy 9
  50327   Lhota pod Libčany
  +420 774 153 490
  +420 605 222 286
 

QR code
KONTAKT
Tekutý včelařský oblek
Profi včelařské oblečení
Varroa Controller, léčení
Včelařský areál, kurzy pro včelaře, medobraní

O nás

Dobrý den,

rádi by jste se dozvěděli o nás víc ? 

Jsme rozvíjející se rodinné včelařství z oblasti Hradce Králové. Zabýváme se poradenstvím pro včelaře a prodejem včelařských potřeb. O včely se snažíme pečovat v souladu s přírodou.  Nákup medu od včelaře Vám zaručuje kvalitu, čistotu a plnost chuti medu, kousek slunce na Vašem talíři.

Přehled získaných ocenění: 

V roce 2013 jsme z Českého výzkumného ústavu v celorepublikové soutěži Český med získali ocenění 
1 / Certifikát Med výborné kvality

2 / Zlatou medaili 2x

V roce 2014 jsme se zúčastnili akce 15. ročníku - Dny medu v Pardubicích a na základě hodnocení spotřebitelů v soutěži o nejlepší med Pardubického kraje jsme z 95 hodnocených vzorků získali 1. místo a titul Šampion Pardubického kraje – Zlatá plástev.
V roce 2015 jsme dostali pozvání na 12. ročník - České medobraní v Ořechu (část Praha Řepy), kde proběhla spotřebitelská soutěž o nejlepší med a medovinu. Za med byly hodnoceny 2 kategorie: Med květový - zde jsme získali 1. místo a v kategorii: Med medovicový a smíšený jsme získali 2. místo v hodnocení spotřebitelů. Máme za to, že nejcennější ohodnocení je ze strany spotřebitelů, kteří med konzumují a máme velikou radost, že Vám náš med chutná . Také jsme vděční za kontakty a názory, které nám pomáhají rozvinout se dál.
V roce 2016 jsme na 13. ročníku - Českém medobraní v Ořechu (část Praha Řepy) získali 2 místo v kategorii o nejlepší Medovicový med.
V roce 2017 jsme na 14. ročníku - Českém medobraní v Ořechu (část Praha Řepy) získali 2 místo v kategorii o nejlepší Medovicový med a 3 místo v kategorii Nejlepší medovina. Na zámku Hrádek u Nechanic jsme získali 1 místo v kategorii nejlepší Medovina mikregionu Nechanicko.
V roce 2018 jsme se účastnili 15. ročníku - Českého Medobraní na Ořechu a získali 1 místo v kategorii Nejlepší medovicový med a také jsme se účastnili a organizovali  2 ročník Medových slavností na zámku Hrádek u Nechanic. Zároveň jsme získali 1. místo za Nejlepší med mikroregionu Nechanicko. 

V roce 2021 jsme získali 1. místo v kategorii Nejlepší med mikroregionu Nechanicko na  - 4. ročníku Medových slavností na zámku Hrádek u Nechanic.

Za ocenění naší práce jsme velice rádi a ceníme si ocenění od spotřebitelů a děkujeme Vám za veškerou podporu.


Včelařská prodejna: 
Začátkem března 2015 jsme otevřeli včelařskou prodejnu.  Prodejna slouží jak pro laickou (prodej medu a včelařských výrobků), tak i odbornou veřejnost (včelaři si zde můžou zakoupit včelařské potřeby).


Prodejna působí i jako poradenské centrum pro začínající včelaře.  

Prodejna je otevřená dva dny v týdnu - ve  středu  8 - 18h a  v sobotu 8 - 12h.
Ostatní dny po telefonické domluvě na telefonu 774 153 490 nebo telefonu 605 222 286.
Budeme se na Vás těšit na adrese: Polizy 9, Lhota pod Libčany 
 
Včelařský  areál:
V roce 2016 jsme otevřeli včelařský areál, kterého součástí je bezbariérový včelín, který slouží jako vzdělávací areál s ukázkovými pozorovacími úly a prostorem pro přednášky, semináře a školení. Tento environmentální areál slouží široké veřejnosti laické i odborné, která by se ráda dozvěděla více o včelařské problematice. Součástí areálu je také včelařský park, na jehož budovaní postupně pracujeme. V areálu budou vysázeny medonosné rostliny a umístěna edukační stanoviště.

E-shop:
Od roku 2018 jsme na našich stránkách zprovoznili e-shop, zboží si můžete vybrat v jeho levé části. Veškeré zboží, které jste si vybrali, naleznete v Košíku. Vyplníte kontaktní údaje, vyberete způsob dopravy a platby, zkontrolujte objednávku a odešlete. Na Vámi uvedený e-mail přijde potvrzení objednávky a my se Vám obratem ozveme. Našim cílem je dodávat kvalitní výrobky za rozumnou cenu. V případě potřeby Vám rádi poradíme. Jsme především lidé, který milují obor včelařství a snažíme se pomáhat a propagovat včelařství mezi širokou laickou veřejnost a jednou z akcí, kterou každoročně pořádáme  Medové slavnosti na zámku Hrádku u Nechanic. Také zabezpečujeme kurzy a školení pro včelaře a poradenství v oblasti dotací.

Včelařská farma Doležalův med