5/5
Košík:3 produkty
bez DPH:614.88,- Kč
s DPH:744.00,- Kč
Včelařský areál, kurzy pro včelaře, medobraní
Profi včelařské oblečení

Pozvánka na Medové slavnosti 29.6.2019

  • Přidáno: 25.03.2018   |   88 čtení / zobrazení
Dobrý den, 

rádi bychom Vás pozvali na akci Medové slavnosti, které budou probíhat dne 29.6.2019 na zámku Hrádku u Nechanic.
Medové slavnosti organizujeme za Základní organizaci ČSV Nechanice.

Akce je určena především pro rodiče s dětmi, kde se zábavnou formou dozvíte jak chutná pravý Český med a získáte více informací ze života včelí rodiny. Je pro Vás připavený zábavný a poučný program. Informace Vám netradiční formou předají odborníci ve včelařské problematice. Co nás na životě včel zajímá a proč jsou tak důležité ? To vše se dozvíte z připravovaných přednášek.

Součástí včelařského stanu bude také včelařská expozice. Nezapomene ani na význam včel z hlediska opylovaní a také význam našich lesů, kde si Vaše děti i Vy bude moc tvůrčím způsobem vyzkoušet exponáty se sdružení vlastníků a správců lesních majetků ČR - PEFC.

Přivítáme Vás medovou snídaní, a také nebudou chybět speciality z medu. Dále se můžete těšit na regionální speciality a ukázky řemeslné výroby. Pro děti jsou připraveny ukázky. Rodiče si můžou pochutnat na Medovém pivu a vyzkoušet si základy golfu. O zábavu se postarají hudební skupiny Bohemia Bards a Galileo band. Během akce probíhat soutěž o nejlepší med a medovinu, kde můžete získat zajímavé ceny.  

Více informací nazelente v přiloženém plakátu a letáku

    Momentálně není k dispozici žádný komentář

    přidat komentář