HLASITÝ / ALARM DETEKTOR K FOTOPASTI GEPARD II je kompatibilní s fotopasti GEPARD II a má funkci alarmu. K jedné fotopasti lze připojit až 6 loveckých detektorů a naopak k jednomu loveckému detektoru lze připojit až 4 fotopasti. Detektor může přijímat poplachový signál z fotopasti na vzdálenost až 150 metrů. V případě, kdy fotopast detekuje pohybující se cíl v režimu automatické detekce pohybu, je okamžitě pořízena fotografie nebo video. V tuto chvíli je do detektoru bezdrátově odeslán výstražný signál a spustí se alarm v podobě zvuku, světla nebo vibrací. Díky tomu máte okamžitý přehled o tom, co se děje před fotopastí.

Alarm nezvaného návštěvníka rozhodně překvapí a varuje!

Hlasitý alarm - detektor lze k fotopasti dokoupit - jedná se o propojení monitoring objektu a po zaznamenání pohybu se u Loveckého detektoru aktivuje na stanovišti hlasitý zvukový alarm. Detektor může přijímat poplachový signál z fotopasti na vzdálenost až 150 metrů. V případě, kdy fotopast detekuje pohybující se cíl v režimu automatické detekce pohybu, je okamžitě pořízena fotografie nebo video. V tuto chvíli je do detektoru bezdrátově odeslán výstražný signál a spustí se alarm v podobě zvuku, světla nebo vibrací.

Hlídaní úlů je aktivováno a zvukový signál nezvanou návštěvu důsledně upozorní, že její pohyb na stanovišti je monitorován a je pod dohledem!

S jednoduchým a intuitivním ovládáním můžete snadno nastavit detektor podle vašich představ. Na detektoru je speciální tlačítko STOP, které vám umožní okamžitě zastavit veškeré činnosti detektoru. Máte také možnost vybrat si preferovaný způsob upozornění pomocí tlačítka. Buď si můžete nastavit hlasité upozornění, které vás rychle informuje o přítomnosti, nebo si zvolit tišší upozornění pro situace, kdy chcete být méně nápadní. Díky nastavitelné úrovni hlasitosti si můžete přizpůsobit detektor přesně podle svých potřeb bez ohledu na to, zda preferujete tichý nebo silný zvukový signál.

Detektor je napájen dvěma bateriemi AA, což zajišťuje dlouhou výdrž až 200 hodin v režimu Stand By. Navíc díky nízkému odběru energie se nemusíte obávat o rychlé vybití baterií.

S hlasitým detektorem pro fotopast Gepard II budete mít dokonalou kontrolu nad svým stanovištěm.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Dosah až 150 metrů v otevřeném prostranství
  • Nastavení jedním tlačítkem Vyp/Zap
  • Jedno tlačítko STOP 
  • Jedno tlačítko pro výběr způsobu upozornění
  • Nastavitelná úroveň hlasitosti
  • 2*AA baterie pro napájení, Stand By režim až 200 hodin.
  • Nízký odběr energie
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)