Tekutý včelařský oblek
Profi včelařské oblečení
Varroa Controller, léčení
Včelařský areál, kurzy pro včelaře, medobraní

SVÍTILNY, ČELOVKY a ŽÁROVKY

Co se děje na včelnici, když tam nejste ? 

Myslíte si, že je Vaše stanoviště a úly v bezpečí  ? 

Mějte své stanoviště a včelky pod ochranou.  S našimi inovativními zabezpečovacími systémy jako jsou fotopasti a zabezpečovací systémy včelích úlů, můžete mít klidnou mysl. Fotopast umožňuje přenos fotek v reálném čase a monitoruje stanoviště a včelí úly, chráněné před zloději. Celkově zabezpečujeme monitoring a ochranu úlů na vašem stanovišti.

V naší kategorii "ZABEZPEČENÍ ÚLŮ" naleznete nejen zabezpečovací systémy, ale také doplňky pro maximální ochranu a komfort Vaší včelnice:

  1. FOTOPASTI:  S fotopasti na stanovišti můžete mít klidnou mysl. Fotopast umožňuje přenos fotek a záznamu v reálném čase a  monitoruje stanoviště a včelí úly, chráněné před zloději. Celkově zabezpečujeme monitoring a ochranu úlů na vašem stanovišti.
  2. Fotopasti + vybavení AKCE: Rádi by jste měli k fotopastím další vybavení za výhodnější cenu ? Stojany, nabíjení a další vybavení za zvýhodněnou cenu naleznete zde. 
  3. PŘÍSLUŠENSTVÍ K FOTOPASTÍM:  V dané kategorii najdete veškeré potřebné vybavení k fotopastím pro ochranu Vaší včelnice a včelařského stanoviště. 
  4. SVÍTILNY, ČELOVKY, ŽÁROVKY: Specifické osvětlení pro vaše včelařské potřeby. Například chytrá žárovka se solárním panelem a dálkovým ovladačem, ideální pro osvětlení vašeho stanoviště nebo místa kde potřebujete vidět.
  5. ELEKTROCENTRÁLY: Přenosné a multifunkční dobíjecí elektrocentrály pro nezávislý provoz Vašeho včelařského stanoviště. Potřebujete na stanovišti realizovat medobraní nebo léčení a mít zabezpečený elektrický pohon ? Elektrocentrála je tady pro Vás.
  6. USB NABÍJEČKY: Kvalitní powerbanky pro spolehlivé a bezpečné nabíjení vašich zařízení i na odlehlých místech. Máte na stanovišti úlovou váhu a potřebujte pro ni zdroj energie? 
  7. TERMOKAMERY: Pro monitorování teplot a dalších podmínek ve vašich úlech, abyste měli aktuální informace a mohli okamžitě reagovat na jakékoliv změny plodovaní,, přesunu a migrace včel v nástavkách.  
  8. GPS  LOKÁTORY: lokátor s rozměry 42x26x15 mm, navržený speciálně pro sledování a ochranu vašeho včelího úlu. Díky kombinaci GPS, GSM vysílačů a lokální WIFI sítě můžete určit polohu úlu i v podzemních parkovištích, tunelech nebo na místech bez signálu GPS družic. Ve chvíli nečinnosti se lokátor automaticky přepne do spacího režimu, což výrazně prodlužuje výdrž baterie. Jednotka se sama aktivuje pohybem, takže budete vždy v obraze o dění kolem vašeho úlu.

Nechte naše produkty zabezpečit Vaše včelařské stanoviště a Vaše úly.  Navštivte naši kategorii "ZABEZPEČENÍ ÚLŮ" ještě dnes a buďte klidní o své včelařské budoucnosti!

CÍL- MĚJTE VAŠE STANOVIŠTĚ a ÚLY POD OCHRANOU! 

CHRANTĚ VAŠE VČELY ! 

Seřazení