Včelařské kožené ochranné rukavice vel 9-12

Včelařské rukavice z kůže (vepřovicová lícovka) o velikosti 9-12 jsou nedílnou součástí ochranného oděvu každého včelaře. Včelařské ochranné rukavice jsou k dostání ve velikostech 9-12. Rukavice Vás ochrání před nechtěnými žihadly a jsou vyrobeny z měkkého materiálu, konkrétně z vepřovicové lícovky. Včelařské rukavice neomezují včelaře při vykonávání práce, chrání jej a zabraňují vniknutí včel do rukávů. Ochrání Vám zápěstí. Rukavice jsou zakončeny bílou umělotinou, která zabraňuje vniknutí včel do rukávů. Kožené rukavice mají zakončení pruženkou. Zvolte si pod obrázky požadovanou velikost. Uvedené velikosti 9- 12 včelařských kožených rukavic udávají v cm šířku hřbetu ruky v oblasti mezi ukazováčkem a malíčkem.

Včelařské rukavice slouží pro rychlejší a snadnější práci se včelami. Včelařské rukavice nabízí dobrou ochranu a praktičnost při manipulaci s nástroji.

V případě elektronické objednávky přes e-shop prosím v poslední části 4 Souhrn objednávky napište do poznámky k objednávce - velikost rukavic. Děkujeme za upřesnění velikosti.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)