Váháte nad tím, jak potěšit své zaměstnance, obchodní partnery a klienty? Naše firemní dárkové balíčky jsou tím pravým řešením. Dávají smysl, jsou unikátní a zanechají trvalý dojem. Propojte Vaší firemní identitu s chutí.

Máme novou technologii pro zdobení perníčku, kde Vaše logo přesně přeneseme na perníček, že jeden bude vypadat jak druhý a
profesionálně reprezentovat Vaši značku!

Vytvořte výjimečné firemní dárky obsahující Vaši značku - perník s logem vaší společnosti v kombinaci s chutí medu a včelích produktů. Dárky, které budou mluvit za vaši značku.

Rádi pro Vás připravíme firemní dárkový balíček s Vaším logem a etiketou v profi provedení.

Nabízíme vám příležitost poskytnout svým klientům, obchodním partnerům a zaměstnancům jedinečný zážitek s našimi včelími produkty. Balíček obsahuje vynikající med ve skleničce o váze 280g a perníček s Vaším logem nebo přáním.

Co dělá tento dárek skutečně speciálním ? Je možnost ho ozdobit logem a etiketou vaší firmy. Vytvořte firemní dárek, který mluví za vaši značku a zanechá trvalý dojem.

Naše dárkové balíčky jsou složené hlavně ze včelích produktů. Co je však dělá zvláštními? Jsou vytvářeny s láskou a péčí a mohou být přizpůsobeny na míru vašim přáním. To platí jak pro konečné spotřebitele, tak pro firmy, které hledají originální dárky pro své zaměstnance nebo obchodní partnery.

Věnujte dárky, které mají smysl. Doležalův Med vám nabízí včelí dárkové balíčky, které přinášejí krásu, zdraví a radost.

Včelí produkty z naší včelí farmy jsou vzácným pokladem, který stojí za objevování. Připojte se k nám na cestě k přírodě, zdraví a kráse.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)